ltenru
Sėkmės laboratorija
žarijos, firewalking, fire-walk, firewalk

Klausimai ir atsakymai

K. Kokia žarijų, naudojamų ėjimui per jas, temperatūra?
A. Žarijų temperatūra įvairuoja nuo 400 laipsnių iki 650 laipsnių pagal Celsijaus skalę. Kai tik žarijos yra išskleidžiamos ir paruošiamos ėjimui, jų temperatūra būna aukštesnė, vėliau žarijos "atvėsta" iki 400 laipsnių. Paprastas palyginimas- vandens virimo temperatūra yra 100 laipsnių, popierius užsidega, kai temperatūra pakyla iki 233 laipsnių. Netgi metalas, iš kurio daromi automobilių varikliai, įkaitintas iki 600 laipsnių lydosi. Taigi, kaip matote, net " atvėsusios" žarijos skleidžia įspūdingai didelį karštį! Siekdami rekordų, kai kurie, patyrę ėjimo per žarijas specialistai, yra vaikščioję iki 1100 laipsnių karštį skleidžiančiomis žarijomis.

K. Ar žmonės nusidegina?
A. Didžioji dauguma žmonių pereina per žarijas ir nenusidegina, tai atsitinka labai retai. Bet aš, kaip gydytojas, norėčiau patikslinti pačio termino sampratą. Nudegiau - skamba grėsmingai... Tačiau tie nudegimai, beveik visais atvejais, yra viena mažutė pūslytė. Manoma , kad pagal tokios pūslytės (jei ji išvis yra) lokalizaciją pade, galima diagnozuoti nesveiką pačio organizmo dalį. Aš pats šiuos smulkius nudegimus vadinu "ugnies bučinukais". Ugnis mums primena, kad ji yra karšta ir gali skaudžiai Jus nudeginti Jus, jei eisite žarijų taku tam nepasiruošęs mintimis, širdimi ir siela.

K. Kokio amžiaus žmonės gali vaikščioti per žarijas?
A. Bendra daugelio ėjimo per žarijas instruktorių nuomone nuo 8 iki 108 metų amžiaus žmonės gali vaikščioti per žarijas. Asmeniškai man pačiam teko matyti 5 - 6 metų vaikus tai darančius. Girdėjau, kad net dar mažesni eina per žarijas.

K. Kokios yra SĖKMINGO vaikščiojimo per žarijas paslaptys?
A. PASLAPTYS yra .... Pasirinkite apmokytą ir sertifikuotą instruktorių, kuris atskleis jas ir padės pasiruošti ypatingai svarbiam gyvenimo žingsniui.

žarijos, firewalking, fire-walk, firewalk
.